Belaidis imtuvas Auraton RTH

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 4540 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 2 d. d.
  Informuoti kai prekę turėsime
  Į krepšelį 

  Bevielis imtuvas Auraton RTH gali veikti su belaidžiais temperatūros reguliatoriais.

  Gamintojas
  Auraton (Lenkija)
 • Bevielis imtuvas Auraton RTH gali veikti su belaidžiais temperatūros reguliatoriais Auraton termostatu Auraton T-1, termometru Auraton T-2 arba lango rankena su padeties jutikliais Auraton H-1 ir skirtas valdyti visų tipų šildymo, vėdinimo arba kondicionavimo įrenginius.

  Tai naujausias, pagamintas modernaus mikroprocesoriaus pagrindu, ultra-taupus, bevielis temperatūros reguliatorius.

  Darbas su apkrova iki 16 A

  Imtuve AURATON RTH įmontuota relė, galinčia veikti su maksimalia apkrova iki 16 A ir įdiegta technologija mažakibirkštinio perjungimo tinklo įtampos.


  Apsaugotas nuo trikdžių komunikavimasis tarp įrenginių

  AURATON RTH susisiekia su siustuvu 868 MHz dažnyje labai trumpomis šifruotomis transmisijomis (4 ms), užtikrinančiomis veiksmingą darbą ir apsaugotą nuo trikdžių.


  Atminties algoritmas ciklų įjungimas/išjungimas

  Imtuve AURATON RTH įdiegtas unikalus algoritmas ciklų įjungimas/išjungimas. Visi šildymo (kondicionavimo) ciklai per paskutinės 24 h įrašomos į imtuvo RTH atmintį. Jei komunikacija su T-1 (ir/arba termometru T-2) dėl kokių nors priežasčių būna pamestas, imtuvas RTH savarankiškai pratęs veikimą pagal įrašytus į atmintį per paskutinius 24 h ciklus įjungimas/ išjungimas. Tai palieka laiko ryšio atstatymui (trikdžių pašalinimui) arba pataisymui reguliatoriaus T-1 be ypatingo šiluminio komfortoo suprastėjimo.