U26 12W Automobilinis šaldytuvas (Mobicool)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 35  su PVM
  49  Sutaupykite 14 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Informuoti kai prekę turėsime
  Į krepšelį 

  Išpardavimas !!! Supakuoti tik į plėvelę be gamyklinės pakuotės. Su smulkiais korpuso pabraižymais transportavimo metu.

  Gamintojas
  Mobicool (Vokietija)
 • Atšaldo talpą iki 20 C žemiau nei išorinė temperatūra, bet talpos temperatūra atšala ne daugiau nei +5 C.

  Tipas: Termoelektrinis

  Temperatūra (oC): >+5

  Maitinimo įtampa (V): 12V

  Elektros sąnaudos (W): 47

  Talpa (L): 26

  Svoris (Kg): 3,7

  Matmenys (mm): 395x296x336

  Garantija: 2 metai

  Automobilinis šaldytuvas - tai mobili, pritaikyta pernešimui šaldymo sistema sukurta laikyti maistą ir gėrimus vėsioje temperatūroje kelionės metu. Šaldytuvų taikymas ir panaudojimo galimybės yra labai plačios. Mobilūs automobiliniai šaldytuvai puikiai tinka tiek profesionaliam naudojimui sunkvežimiuose ar autobusuose, tiek paprastoms kelionėms į gamtą ar žvejybą. Tačiau ne kiekvienas automobilinis šaldytuvas skirtingais atvejais gali patenkinti kelionės poreikius.

  Kompresoriniai automobiliniai šaldytuvai - šio tipo šaldytuvai veikia tokiu pačiu principu kaip ir jūsų namuose stovintis šaldytuvas. Kompresoriniai automobiliniai šaldytuvai patikimai išlaiko vėsią temperatūrą viduje. Dauguma modelių turi LCD ekraną, kuriame rodoma esama šaldytuvo vidaus temperatūra, o pasinaudojant paprastu valdymu galite pasirinkti norimą temperatūrą šaldytuve. Galimos šaldymo pasirinkimo ribos įprastai svyruoja nuo -15C iki +10C. Šaldytuvas tuomet pats automatiškai įsijungs ir išsijungs siekdamas pastoviai palaikyti pageidaujamą vidaus temperatūrą. Lyginant su termoelektrinio tipo automobiliniais šaldytuvais, kompresoriniai naudoja kur kas mažiau elektros energijos veikdami normaliu režimu ir tuo pačiu mažiau iškrauna akumuliatorių. Dauguma kompresorinio tipo automobilinių šaldytuvų turi įmontuotą apsaugą nuo akumuliatoriaus iškrovimo padedančią apsisaugoti nuo netikėtų nesklandumų kelionės metu.

  Kompresorinio tipo automobiliniai šaldytuvai labai plačiai naudojami tarp sunkvežimių ir autobusų vairuotojų. Šio tipo šaldytuvai pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu ir efektyviu šaldymu net ir esant labai aukštai išorės temperatūrai. Naudojant kompresorinio tipo automobilinį šaldytuvą jūs stipriai sumažinsite maisto sugedimo riziką dėl temperatūros svyravimų.

  Didžiausias kompresorinių automobilinių šaldytuvų minusas lyginant su termoelektriniais, tai kaina. Standartinis kompresorinio tipo mobilus šaldytuvas dažnai kainuoja 500-600 EUR. Taipogi jų svoris yra didesnis dėl ko nešiojimas yra ne toks patogus.

  Termoelektriniai automobiliniai šaldytuvai - šio tipo šaldytuvai sukurti palaikyti vėsią (arba šiltą) temperatūrą tam tikram trumpam laikotarpiui. Pagrindinis termoelektrinio tipo šaldytuvų privalumas lyginant su kompresoriniais, kaina. Rinkoje labai daug termoelektrinių mobilių šaldytuvų už 50 EUR, o už aukštesnės kokybės ir geresnės šiluminės izoliacijos šaldytuvas gali kainuoti ir 250 EUR. Nemaža dalis šio tipo šaldytuvų taip pat gali ir sušildyti maistą. Termoelektrinio tipo šaldytuvas puikiai tinka trumpai išvykai į gamtą.

  Deja termoelektriniai šaldytuvai nėra patikimi siekiant viduje jo išlaikyti stabiliai žemą temperatūrą, todėl kad termoelektrinio tipo šaldytuvų efektyvumas labai stipriai priklauso nuo išorės temperatūros svyravimų. Nors tam tikri modeliai idealiomis sąlygomis gali pasiekti net +2C vidaus temperatūrą, tačiau dauguma termoelektrinių šaldytuvų normaliomis sąlygomis vargiai atvėsta žemiau +12C.

  Taip pat verta paminėti, jog termoelektrinio tipo automobiliniai šaldytuvai kur kas greičiau gali iškrauti automobilio akumuliatorių lyginant su kompresorinio tipo šaldytuvu. Be to dėl termoelektriniuose šaldytuvuose esančio ventiliatoriaus šio tipo modeliai veikia garsiau negu kopresoriniai automobiliniai šaldytuvai.