Prekių katalogas

Neprogramuojami

 • Šiltame name - sveika dvasia

  Žiema mes dažniausiai esame silpnesni ir mažiau atsparūs įvairiomis infekcijomis. Mažėjant oro temperatūrai lauke vis labiau stengiames šildyti namus. Tačiau, esant dideliam temperatūrų skirtumui, tampa sunkiau išvengti peršalimų ar gripo. Šioje situacijoje gali išgelbėti racionalus šildymo proceso valdymas.

  Tam, kad užtikrinti namuose šiltą aplinką, dar prieš šaltąjį sezoną turėtume įsitikinti, kad šildymo sistema yra patikima ir veikia be priekaištų. Jos centrinis elementas dažniausiai būna krosnis arba katilas, kuris neturėtų sugesti ar dirbti netinkamai žiemos metu.

  Dažniausiai mums nepatinka šalti, būti šaltame kambaryje. Jei patalpoje per šalta, "atsukame visus kranelius", atidarome visus vožtuvus - šildome daugiau nei priklauso. Atvirkštinėje situacijoje, kai patalpoje yra per šilta - taip pat jaučiamės nekomfortiškai. Tuomet atidarome langus, vėdiname patalpas, kartu išleidžiame ir brangiai kainuojančią šilumą, o apie sąskaitas už šildymą pagalvojame tik vėliau.

  Tam, kad tinkamai valdyti šildymo procesą ir visada jaustis maksimaliai komfortiškai, mes siūlome praktišką sprendimą - sumontuoti šiuolaikišką termoreguliatorių.
  Reguliuoti - reiškia valdyti

  Termoreguliatoriai - tai nedideli įrenginiai, kurie komutuoja su bet kokiu šildymo įrenginiu ir gali jį įjunginėti, išjunginėti arba reguliuoti įrenginio galingumą priklausomai nuo temperatūros ir svarbiausiai – sumažinti šildymo išlaidas iki 30%.

   

  Ar žinote, kad... ?

  Ideali temperatūra:

  miegui - 16-18° C;
  žaidimams - 22-24° C;
  poilsiui - 22-24° C;
  darbui - 20-22° C.

  Neprogramuojamas skaitmeninis termostatas su laidu Motan HT220S

  HT220S yra laidinis kambario termostatas.

  Kambario termostatai HT220S naudojami šildymo sistemose, kad nustatyta kambario temperatūra būtų pastovi.

  Kaina 55  su PVM
  120  Sutaupykite 65 
  Prekės kainos korekcijos skirtumas

  prekes-kainos-korekcijos-skirtumas

  Kaina 10  su PVM