Prekių katalogas

WiFi programuojamas termostatas Netmostat N-1

 • WiFi programuojamas termostatas Netmostat N-1

  Kaina 89  su PVM
  110  Sutaupykite 21 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 2 d. d.
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Visos šildymo sistemos valdymas internetu per išmanųjį įrenginį iš bet kurio pasaulio krašto. Joks papildomas valdiklis nereikalingas.

  Darbinė relė
  16A
  Valdymas
  Programuojamas skaitmeninis WiFi
  Maitinimas
  Nuo 220V
  Daviklio tipas
  Skaitmeniniai (vidinis ir išorinis)
  IP klasė
  IP30
  Montavimo tipas
  Potinkinis
  Garantija
  24 mėn
 • Elektroninis programuojamas WiFi termostatas Netmostat N-1 su ekranu, patalpos ir grindų jutikliais. Šiuo termostatu kiekvieną dieną galima nustatyti 4 pageidaujamus  įvykius. Galima rinktis rankinį ar programinį režimą. Galima visą šildymo sistemą valdyti internetu per išmanųjį įrenginį iš bet kurio pasaulio krašto. Joks papildomas valdiklis nereikalingas.

  Patikima ir greita nuotolinė prieiga prie bet kokio tipo elektrinio šildymo. „Netmostat N-1“ termostatas atitinka net griežčiausius kokybės ir naudojimo reikalavimus. Išmaniųjų telefonų programa pasiekiama bet kuriame „Android“ ar „iOS“ įrenginyje.

  Patikimas ir greitas kaip žaibas

  Interneto ryšys greitesnis ir stabilesnis nei bet kada anksčiau dėl naujojo įmontuoto „Wi-Fi“ modulio. Su termostatu susijęs serveris yra viena greičiausių ir dinamiškiausiai augančių debesų paslaugų.

  Patogi vartotojo sąsaja

  Programuoti ir reguliuoti termostato parametrus nebeįtakoja sunkumų dėl daugybės simbolių. Termostato naudojimą galima išmokti per kelias minutes, taip padidinant šildymo sistemos energijos efektyvumą. Su išmaniuoju termostatu galite sutaupyti iki 20% metinių sąskaitų už šildymą.

  Daryk paprastai

  Kurdami „Netmostat N-1“ valdiklius, mes palikome visas nereikalingas funkcijas ir pasenusius dizaino elementus, kad galėtume sukurti naujos kartos patikimus, prieinamus ir lengvai naudojamus išmaniuosius termostatus.

  4 optimizuoti darbo režimai

  Turėdami beveik 10 metų patirtį šildymo sistemų rinkoje, žinome, kad ne visos sistemos yra vienodos. Išmanusis termostatas „N-1“ siūlo pasirinktinius grindų šildymo, lubų šildymo, infraraudonųjų spindulių plokščių ir tradicinių elektrinių konvektorių nustatymus.

  Pramoninio lygio jutikliai

  Elektros energija, einanti per termostatą, taip pat skleidžia šilumą. Mūsų termostate naudojami komponentai nešildomi net plačiai naudojant, todėl visi temperatūros jutikliai išlieka tikslūs; speciali vėdinimo sistema taip pat padidino termostato ilgaamžiškumą.

  Parengta ERP - ES standartas

  Atviro lango aptikimas ir puikus programuojamumas yra standartinės mūsų termostato savybės. N-1 valdiklis atitinka griežčiausius Europos Sąjungos reikalavimus. Mūsų gamybos linijai taikomi griežčiausi kokybės kontrolės procesai

  Parametrai
  Įtampa: 230V
  Maksimali apkrova: 3600W(16A)
  Naudojama galia budint: 0,5W
  Nustatymų diapazonas: 5-80°C
  Grindų temperatūros apribojimai: 20-80°C
  Perjungimo diferencialas: 0,5°C
  Aplinkos temperatūra: -5...+55°C
  Apsaugos klasė: IP30
  Jutiklio tipas: NTC, 3m.


 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija