Prekių katalogas

Anglies monoksido detektorius (smalkių jutiklis) EMOS GS827

 • Anglies monoksido detektorius (smalkių jutiklis) EMOS GS827

  Kaina 2790  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Tarnavimo trukmė 10 metų

  Prekės kodas P56402
   

  Gamintojas
 • Mėgstate viską kontroliuoti ir norite būti tikri, kad jūs ir jūsų artimieji visada saugūs? Įsigykite patikimą anglies monoksido (CO) nuotėkio detektorių, kuris kontroliuoja, ar nėra smarkiai nuodingų, bekvapių, nematomų dujų. Jei namus šildote dujiniu katilu ar židiniu, naudojate karmą ar dujinę viryklę, be CO detektoriaus gali kilti pavojus visos jūsų šeimos gyvybei. Anglies monoksidas gali susidaryti netobulai degant kurui ir be CO signalizacijos jį sunkiai aptiksite.

  Naudodami CO signalizatorių P56402 ateinančius 10 metų būsite tikri, kad jūsų gyvybei negresia pavojus apsinuodyti anglies monoksidu dėl sugedusio dujinio katilo, viryklės ar užsikimšusio kamino. Artėjant signalizatoriaus veikimo laiko pabaigai, detektorius pats jus įspės garsiniu ir optiniu signalu.

  CO signalizatorius turi tris šviesos diodus, kurie kas 30 sekundžių rodo, ar prietaisas visiškai veikia. Jei detektorius yra sugedęs ir CO kiekis patalpoje nėra patikimai išmatuojamas, šviesos diodai mirksi geltonai kas 30 sekundžių, o prietaisas tuo pat metu skleidžia garsinį signalą.

  Signalizatoriaus veikimą galima bet kada patikrinti paspaudus mygtuką TEST/SILENCE. Jei prietaisas visiškai veikia, jis 4 kartus pyptelės ir šviesos diodas vienu metu 4 kartus sumirksės.

  CO signalizatorius turi apsauginį saugiklį, kurio dėka nepamiršite įdėti baterijų į detektorių. Jei į prietaisą neįdėtos abi baterijos, du metaliniai skirtukai po baterijų skyriumi užtikrina, kad baterijų dangtelio nebus galima uždaryti.

  CO signalizacija P56402 yra skirta montuoti ant sienos arba laisvai pastatyti bet kurioje patalpos vietoje. Detektoriuje yra dvi skylės, skirtos pakabinti ant sienos. Signalizaciją galima lengvai pritvirtinti išgręžus dvi skyles sienoje, įdėjus pridedamus kaiščius ir varžtus ir tiesiog pakabinti prietaisą.

  CO signalizatorius P56402 turėtų būti montuojamas ant sienos visose patalpose, kuriose yra prietaisas, deginantis vadinamąjį. P5640> įrengiamas visose patalpose, kuriose naudojamas iškastinis kuras (malkos, anglis, dujos, benzinas ir t. t.). Pavojingą anglies monoksido koncentraciją dažniausiai sukelia šių prietaisų gedimai, aplaidi priežiūra arba nepakankamas vėdinimas.

  Anglies monoksido detektorių rekomenduojama įrengti visuose kambariuose, kuriuose praleidžiate daug laiko (miegamuosiuose, svetainėse, vaikų kambariuose).

  Akmens anglies monoksido (CO) nei matome, nei jaučiame. Kasmet šis tylusis žudikas nusineša tūkstančius gyvybių visame pasaulyje. O juk yra toks paprastas ir nebrangus būdas apsisaugoti nuo apsinuodijimo anglies monoksidu.

  Investuokite į anglies monoksido (CO) detektorių savo namuose ir užtikrinkite saugią aplinką savo šeimai. Įsitikinkite, kad jūsų sveikata yra gerai pasirūpinta ne tik dieną, bet ir naktį, kai visa šeima ramiai miega. CO signalizatoriaus P56402 funkcionalumas buvo išbandytas Europos Sąjungos laboratorijose.

  Svarbiausi parametrai
  aptikimo tipas CO detektorius
  galimybė prisijungti prie kitų detektorių nenurodyta
  modulio diapazonas nenurodyta
   
  Kiti parametrai
  signalizavimo garsas >85 dB nuo 3 m atstumu
  IP kategorija IP30
  maitinimo šaltinis 2 x 1,5 V AA, pridedama
  žadintuvo atmintis nenurodyta
  darbinė temperatūra nuo –10 °C iki +40 °C
  darbinė drėgmė 30–95 %
  perdavimo dažnis nenurodyta
  montavimo tipas galim tvirtinti ant sienos ar pastatyti
  signalizavimo tipas optinis ir garsinis
  sukurtas tipui nenurodyta
  tarnavimo laikas 10 metų
  pavojinga temperatūra
  matmenys 38 × 120 × 80 mm
  pakuotė 1 vnt., maža dėžutė

   

  Instrukcija

 • Alternatyvios prekės

  Dūmų jutiklis EMOS GS536

  Tarnavimo trukmė iki 10 metų

  9 V baterija komplekte!

  Prekės kodas P56501

  Kaina 890  su PVM
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija