Jonizatoriai

 • Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE

  Dideli miestai ir dideli automobilių srautai,oro užterštumas, rūkymas, drabužiai ir baldai iš sintetinių medžiagų, šiuolaikinės statybinės ir apdailos medžiagos, centralizuoto šildymo ir vėsinimo sistemos nevedinamuose daugiaaukščiuose ofisuose ir gyvenamuose pastatuose – mūsų gyvenimo erdvė, beveik nepaliekanti neigiamų jonų sveikam gyvenimui.

  Karštu metu laiku drėgnuose rajonuose žmonės jaučiasi blogai dėl to, jog ore trūksta neigiamu jonų. Sergantys astma ir kitomis alerginėmis ligomis ypač sunkiai ištveria karštas drėgnas dienas. Jiems sunkiau kvepuoti ne dėl to, kad ore yra mažiau deguonies, o pirmiausiai dėl to, jog ore nepakanka neigiamu jonų, yra sutrikes natūralus teigiamų ir neigiamų jonų santykis – 5:4, todėl žmonės neišvengiamai ir nuolat apsinuodija teigiamais jonais. Daugiau negu pusė miesto gyventojų kenčia nesuprasdami kodėl jaučiasi nelabai gerai. Prietaiso veikimo metu išsiskiriantys neigiamieji jonai veikia antiseptiškai, slopina patogeninių mikroorganizmų – virusų ir bakterijų augima, tokiu būdu apsaugant nuo infekcijų ir ūminių kvėpavimo takų ligų. Jonizuotas oras skatina darbštumą, naikina nuovargio pojūti, teigiamai veikia savijautą, padeda atsistatyti po sunkiu ligų, turi teigiamą poveikį bronchine astma, kvėpavimo takų ligomis, migrena, neurozėmis, širdies bei kraujagyslių sistemos sergantiems ligomis.

  Elektrostatiniai oro valytuvai pakankamai greitai pagerina oro kokybę jūsų namuose. Šie oro valymo įrenginiai gerokai sumažina ore esančius alergenus, bakterijas, dulkių erkutes, virusus ir nemalonius kvapus. Oro jonizatoriai turi lengvai naudojamą jutiklinį skydelį ir ergonomišką dizainą. Be to, elektrostatiniai oro valytuvai ore  sumažins iki 70 proc. bakterijų ir virusų, jau po dviejų valandų naudojimo. O kas svarbiausiai,  naudojant oro valytuvą reguliariai, Jūs galite padėti užkirsti kelią gripo ir peršalimo plitimui žiemos mėnesiais.

  Jonizatorius JP-18A

  Patalpoms iki 110 m2

  Užtikrina šviežią kalnų orą kiekviename kambaryje.
  3 metų garantija.

  Kaina 149  su PVM
  17880 Sutaupykite 2980
  Jonizatorius JP-9K

  Patalpoms iki 50 m2.

  Užtikrina šviežią kalnų orą kiekviename kambaryje.
  3 metų garantija.
   

  Kaina 95  su PVM
  114  Sutaupykite 19 
  Jonizatorius JP-6A

  Patalpoms iki 30 m2

  Užtikrina šviežią kalnų orą kiekviename kambaryje.
  3 metų garantija

  Kaina 53  su PVM
  6360 Sutaupykite 1060