Prekių katalogas

Jonizatoriai

 • Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE

  Dideli miestai ir dideli automobilių srautai, oro užterštumas, rūkymas, drabužiai ir baldai iš sintetinių medžiagų, šiuolaikinės statybinės ir apdailos medžiagos, centralizuoto šildymo ir vėsinimo sistemos nevedinamuose daugiaaukščiuose ofisuose ir gyvenamuose pastatuose – mūsų gyvenimo erdvė, beveik nepaliekanti neigiamų jonų sveikam gyvenimui.

  Karštu metu laiku drėgnuose rajonuose žmonės jaučiasi blogai dėl to, jog ore trūksta neigiamų jonų. Sergantys astma ir kitomis alerginėmis ligomis ypač sunkiai ištveria karštas drėgnas dienas. Jiems sunkiau kvėpuoti ne dėl to, kad ore yra mažiau deguonies, o pirmiausiai dėl to, jog ore nepakanka neigiamų jonų, yra sutrikęs natūralus teigiamų ir neigiamų jonų santykis – 5:4, todėl žmonės neišvengiamai ir nuolat apsinuodija teigiamais jonais. Daugiau negu pusė miesto gyventojų kenčia nesuprasdami kodėl jaučiasi nelabai gerai. Prietaiso veikimo metu išsiskiriantys neigiamieji jonai veikia antiseptiškai, slopina patogeninių mikroorganizmų – virusų ir bakterijų augimą, tokiu būdu apsaugant nuo infekcijų ir ūminių kvėpavimo takų ligų. Jonizuotas oras skatina darbštumą, naikina nuovargio pojūtį, teigiamai veikia savijautą, padeda atsistatyti po sunkių ligų, turi teigiamą poveikį bronchinei astmai, kvėpavimo takų ligomis, migrenai, neurozėms, širdies bei kraujagyslių sistemos sergantiems ligomis.

  Elektrostatiniai oro valytuvai pakankamai greitai pagerina oro kokybę jūsų namuose. Šie oro valymo įrenginiai gerokai sumažina ore esančius alergenus, bakterijas, dulkių erkutes, virusus ir nemalonius kvapus. Oro jonizatoriai turi lengvai naudojamą jutiklinį skydelį ir ergonomišką dizainą. Be to, elektrostatiniai oro valytuvai ore  sumažins iki 70 proc. bakterijų ir virusų, jau po dviejų valandų naudojimo. O kas svarbiausia,  naudojant oro valytuvą reguliariai, Jūs galite padėti užkirsti kelią gripo ir peršalimo plitimui žiemos mėnesiais.

  Skaityti daugiau
  Filtras oro jonizatoriui FS32

  Filtras oro jonizatoriui FS32

  Kaina 39  su PVM
  Multifunkcinis Oro jonizatorius FS32

  Oro jonizatorius valytuvas su 4 laipsnių filtravimo sistema, jonizacija ir UV Lempa

  Naudingas valymo plotas: iki 25m2

  Kaina 208  su PVM
  OTi.Mini oro sterilizatorius

  OTI.Mini oro sterilizatorius

  Kaina 89  su PVM
  109  Sutaupykite 20 
  Jonizatorius JP-9K

  Patalpoms iki 50 m2 . Iš oro pašalina virusus, bakterijas, dulkes, žiedadulkes ir erkutes.

  Kaina 119  su PVM