Prekių katalogas

SPORTO SALIŲ IR FITNESO CENTRŲ OZONAVIMAS

 • Kiekviena treniruotė bus efektyvi ir naudinga, jei bus sudarytos tam tinkamos sąlygos ir atmosfera.

  Sporto salės, baseinai ir kūno kultūros kompleksai yra objektai, kuriems keliami griežti sanitariniai ir higienos reikalavimai. Nemalonių kvapų, pelėsio, grybelio, patogeninių bakterijų buvimas, taip pat užterštas oras neigiamai veikia lankytojų sveikatą ir gerovę, taip pat ir įstaigos įvaizdį.
  Efektyviai išvalyti, dezinfekuokite orą ir visus paviršius leidžia ozonavimo paslauga.

  SPORTO SALIŲ OZONAVIMO PRIVALUMAI

  Mes teikiame visą spektrą paslaugų sporto salių, baseinų, pirčių, džiakuzių ir t.t. ozonavimui.

  Ozonacija yra visiškai saugi, hipoalergiška, ekologiška oro valymo ir dezinfekavimo technologija. Su jos pagalba galite greitai pašalinti visus žinomus virusų, bakterijų, grybelių tipus ir pilnai pašalinti nemalonius kvapus.

  Taip pat ši technika puikiai tinka valyti sportines uniformas, dušus, drabužines, baseinus, – patalpas, kuriose visada kaupiasi daugiausia nešvarumų ir patogeninių mikroorganizmų.

  Po ozonavimo ore nėra toksinių medžiagų, virusų, bakterijų, alergenų priemaišų, jis tampa šviežias ir praturtintas deguonimi. Tokiomis sąlygomis treniruočių efektyvumas žymiai padidėja, ir jūsų klientai tikrai tai įvertins.

  Be to, sporto kompleksų ozonacija leidžia:

  • Pašalinti nemalonius kvapus. Valymas atliekamas molekuliniu lygmeniu, todėl kvapai nėra maskuojami, bet pilnai išnyksta iš patalpų.
  • Nuvalyti visus paviršius. Įskaitant – nelygius ir neprieinamus, kur kaupiasi didžioji dalis mikrobų, sukeliančius įvairias ligas ir alergines reakcijas.
  • Praturtinti orą deguonimi. Po ozonavimo lengviau kvėpuoti kambaryje, yra lengvas gaivumo aromatas, tarsi po lietaus, praeina galvos skausmas ir nuovargis.
  • Švari ir sterili sporto įranga ir uniformos. Ozonas negadina interjero daiktų, įrangos, prietaisų ir tekstilės gaminių, tačiau tuo pačiu leidžia juos efektyviai dezinfekuoti.
  • Sukurti palankų mikroklimatą. Pajutę švaros ir gaivos atmosferą, jūsų klientai galės pasirūpinti savo sveikata ir mėgautis treniruotėmis.


  Sporto kompleksų ozonacija leis greitai suderinti visus kambarius su sanitarinių ir higienos normų reikalavimais, pagerinti paslaugų kokybę ir pritraukti naujų klientų.

  Mūsų konsultantai atsakys į visus jūsų klausimus, išsamiai papasakos apie sporto kompleksų ozonavimo metodiką ir ozono valymo galimybes. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija