Prekių katalogas

Automobilių dezinfekavimas

 • Maloni,komfortabili išvyka-geros nuotaikos visai dienai
  Yra keletas faktorių,kurie formuoja keleiviams įspūdį apie kelionę privačiu automobiliu arba visuomeniniu transportu,o vienas iš svarbiausių yra kvapai.
  Ozonavimas yra labiausiai efektyvus būdas pašalinti nuolatinius tabako dūmų,kelio dulkių,išmetamųjų dujų,benzino garų kvapus transporto priemonės salone.
  Transporto priemonių ozonavimo ypatumai
  Mokslininkai išsiaiškino:eksplotuojant automobilį per metus susikaupia keliolika milijonų įvairių mikroorganizmų ir dulkių erkučių.Patogeninės virusų,bakterijų rūšys ir t.t. gali sukelti stiprias alergines reakcijas,odos susirgimus ir apsinuodijimus maistu.Todėl kokybiškas automobilio salono išvalymas yra ne įvaizdis ,o rūpestis vairuotojo ir keleivių sveikata.
  Daug metų ozonuodami patalpas ir automobilius mes taikome inovacines technologijas oro išvalymui,kurios leidžia pašalinti nemalonius kvapus,sunaikinti visas žinomas bakterijas,virusus,sukeliančias įvairias ligas.
  Automobilių ozonavimas lyginant su kitomis valymo metodikomis turi eilę privalumų: Efektyvi dezinfekcija.Tai vienintelis būdas greitai ir kokybiškai išvalyti orą ir visus paviršius automobilio salone.Nemalonūs kvapai ne maskuojami ,o nematomai panaikinami,kadangi pašalinamos jų atsiradimo priežastys.
  Kondicianuojamo oro išvalymas.Kondicijonuojant orą mažinamas deguonies kiekis ,o toksinų junginių ir mikroorganizmų kiekis didėja.Ozonas neutralizuoja
  nuodingas daleles ,ko pasekoje skyla į mums reikalingą deguonį.
  Panaikinimas nuolatinių,pastovių kvapų.

  Mes atliekame lengvųjų automobilių,autobusų,mikroautobusų salonų ozonavimą.Atliekame sunkvežimių,refrežeratorių ozonavimą,glaudžiai
  bendradarbiaujame su Taksi įmonėmis.

  Mūsų įmonės konsultantai kvalifikuotai atsakys į kylančius klausimus ir detaliai papasakos apie valymo procese naudojamas technologijas.

  Skaityti daugiau
  Paslauga lengvojo automobilio dezinfekcija (ozonavimas)

  Maloni, komfortabili išvyka - gera nuotaika visai dienai.

  Kaina 20  su PVM
  22  Sutaupykite
  Paslauga autobuso dezinfekcija (ozonavimas)

  Maloni, komfortabili išvyka - gera nuotaika visai dienai.

  Kaina 40  su PVM
  5350  Sutaupykite 1350 
  Paslauga mikroautobuso dezinfekcija (ozonavimas)

  Maloni, komfortabili išvyka - gera nuotaika visai dienai.

  Kaina 27  su PVM
  30  Sutaupykite