Prekių katalogas

OZONAVIMAS

 • Kiekvienas žmogus siekia sveikatos ir ilgaamžiškumo. Todėl mes stengiamės laikytis sveiko gyvenimo būdo, atsisakome žalingų įpročių, siekiame gyventi ekologiškai švarioje aplinkoje, maksimaliai sumažiname visų įmanomų kenksmingų faktorių ir sąlygų, kenkiančių mūsų sveikatai, įtaką.

  Tinkamas mikroklimatas namuose priklauso nuo daugybės dalykų. Ekologiška atmosfera būtina žmogaus gyvenime, bet dulkės, tabako dūmai, buitinių indų bei įrankių suodžiai, išmetamosios dujos patenkančios iš lauko, formuoja ne pačias geriausias sąlygas bent kokioje vietoje, užteršiant orą namuose ir ofisuose.
  Reikalingą atmosferą su šviežiu ir švariu oru name, bute ar ofise galima sukurti ozonavimo procedūros pagalba.
  Labai svarbu palaikyti švarų orą patalpose, kuriose gyvena ir dirba žmonės, pirmiausiai dėl to, kad tai svarbu geros sveikatos atžvilgiu. Bakterijomis, grybelio sporomis ir mikrodulkėmis užterštas oras labai pavojingas žmonėms ir jų sveikatai. Toks oras yra nuolatinis gleivinės dirginimo šaltinis, taip pat plaučių ir kitų alerginių ligų sukėlėjas.
  Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, miesto gyventojas praleidžia iki 70% savo laiko būdamas patalpose. Ekspertai teigia, kad oras uždarose patalpose 4-6 kartus užterštesnis ir 8-10 kartų toksiškesnis, nei atmosferoje.
  Kenksmingi elementai – bakterijos, cheminiai deriniai, ligas sukeliantys virusai, pelėsio ir grybelio sporos, dulkės esančios erdvėje, ir daugelis kitų faktorių, tiesiogiai kenkia žmogaus savijautai.
  Jeigu Jūs ar Jūsų artimieji dažnai sergate, jaučiate nuovargį, blogai miegate, kamuoja galvos skausmai, nerimas ar depresija, tai gali liudyti apie Jūsų gyvenamųjų patalpų ekologiškos sferos pažeidimus. Užslėpti neigiami faktoriai ypatingai veikia vaikų ir vyresnio amžiaus žmonių sveikatą.
  Mūsų įmonė Jūms siūlo unikalų gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų sveikatinimo metodą – „Kompleksinį valymą ozonu“.

   

  Valymo ozonu proceso metu, išsispręs šios problemos:

  • Visiška dezinfekcija. Bus sunaikinti visi pavojingi mikroorganizmai, ligas sukeliančios bakterijos ir virusai;
  • Bus pašalinti visi nemalonūs kvapai, oras įgaus šviežumą ir absoliučią švarą;
  • Bus panaikintos visos sveikatai pavojingos grybelinės ir pelėsio sporos;
  • Išnyks dulkės, alergenai, dulkių erkės ir kiti elementai, iššaukiantys alerginę reakciją;
  • Neutralizuosis žalingi cheminiai elementai, kurie patalpose atsiranda nuo naudojimosi kondicionieriais, buitine ir elektronine technika;
  • Ozonas atliks pilną sterilizaciją visų daiktų ir paviršių;
  • Deguonies kiekis ore žymiai padidės;
  • Bus išnaikinti vabzdžiai ir graužikai.

  Mūsų taikomi metodai ir technologijos absoliučiai ekologiški ir nekenksmingi, kadangi savo darbe naudojame gamtines dujas – ozoną. Jis išdirbamas iš mus supančio oro, generatorių pagalba, ir po apdirbimo ištirpsta jame be pėdsakų, nepalikdamas jokių pašalinių elementų ir padarinių. Po ozonavimo darbų nėra jokio būtinumo valyti patalpas.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija