Prekių katalogas

Prekių pristatymas, garantinis aptarnavimas ir grąžinimas

 • 1. Prekių pristatymas

  - Prekes Jūsų pasirinktu adresu gali pristatyti kurjeriai visoje Lietuvoje. Pristatymo kaina nurodyta prie prekės (netaikoma pristatant į Neringą). Daugumos prekių pristatymo terminas 1-2 d.d.

  - SVARBU! Kurjeriui pristačius prekę, būtina atidžiai patikrinti prekės įpakavimą. Pastebėjus prekės pakuotės, apsauginės plėvelės ar lipduko pažeidimus bei prekių kiekio ar svorio neatitikimus, būtina juos pažymėti kurjerio važtaraštyje arba atsisakyti priimti siunta. Priėmus prekes ir pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta buvo pristatyta tvarkingai.

  2. Garantija

  - Garantijos laikotarpis nurodytas ant originalaus prekės garantinio talono.

  - Garantijos galiojimo laikotarpiu sugedusią prekę nemokamai paimsime iš Jūsų ir po garantinio aptanavimo grąžinsime atgal (Netaikoma Neringoje). Būtinos sąlygos: prekė privalo turėti originalią pakuotę skirtą transportavimui, prekė negali sverti daugiau negu 30 kg. Prekei sveriant daugiau nei 30kg, pirkėjas ją turi pristatyti į garantinį servisą, jeigu su pardavėju nesutarta kitaip.

  Nemokama kurjerio paslauga galioja šioms prekių grupėms:
  - APPLE – visi prietaisai;
  - ASUS – nešiojamieji, planšetiniai, stacionarūs kompiuteriai, monitoriai;
  - BLAUPUNKT - visa įranga;
  - BROTHER – spausdintuvai, daugiafunkciniai įrenginiai;
  - CATA - visi prietaisai;
  - DELL – stacionarūs, nešiojamieji, planšetiniai kompiuteriai, monitoriai ir kita;
  - ECOVACS - visa įranga;
  - EPSON - spausdintuvai, projektoriai.
  - LENOVO – nešiojamieji, planšetiniai, stacionarūs kompiuteriai (išskyrus Think serija);
  - LG - televizoriai, monitoriai;
  - MANTA – visi prietaisai;
  - MSI - stacionarūs, nešiojamieji, planšetiniai kompiuteriai;
  - PANASONIC - visa įranga;
  - PRIME3 - visi prietaisai;
  - SHARP - televizoriai, audio įranga;
  - XIAOMI - visa įranga, kurios aptarnavimą atliekame kaip autorizuotas gamintojo serviso centras.

  - kitais atvejais pirkėjas pristato prekę pardavėjui savo kaštais.

  - Už prekės siuntimą ir jos kokybišką paruošimą transportavimui į garantinį servisą visuomet atsakingas prekės siuntėjas arba jos savininkas.

  3. Apmokėjimas

  Už prekes galite atsiskaityti šiais būdais:

  - Parduotuvėje grynaisiais arba banko kortele

  - Bankiniu pavedimu

  - Grynaisiais kurjeriui pristačius prekę

  4. Kokybiškų prekių grąžinimas

  Pastaba! Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu ją grąžinant, apmoka Pirkėjas;

  4.1 Kokius dokumentus pirkėjas turi pateikti pardavėjui, norėdamas pakeisti ar grąžinti prekę?

  Norėdamas pakeisti ar grąžinti prekę, pirkėjas pardavėjui pateikia rašytinį prašymą, kuriame nurodo priežastį (prekės trūkumą ar kt. priežastį) ir vieną pasirinktą reikalavimą. Prie prašymo pridedamas kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas, arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas ir garantinis dokumentas (jeigu parduotai prekei nustatytas kokybės garantijos terminas).

  4.2 Kur prekės keičiamos ar grąžinamos?

  Prekės keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje.

  4.3 Ką daryti, kilus nesutarimams tarp pirkėjo ir pardavėjo dėl prekės kokybės?

  Kilus nesutarimams tarp pirkėjo ir pardavėjo dėl prekės kokybės, pirkėjas turi savo reikalavimus pateikti pardavėjui raštu. Vartotojas privalo kreiptis į pardavėją ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo tos dienos, kurią vartotojas sužinojo ar turėjo sužinoti apie savo teisių ar teisėtų interesų pažeidimą. Pardavėjas privalo neatlygintinai išnagrinėti vartotojo kreipimąsi ir, kai nesutinka su vartotojo reikalavimais, privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nuo vartotojo kreipimosi gavimo dienos, jeigu kiti įstatymai ar Europos Sąjungos teisės aktai nenustato kitaip, pateikti vartotojui išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jeigu pardavėjas netenkina vartotojo reikalavimų arba juos tenkina iš dalies, arba nepateikia atsakymo per 14 dienų, kiekvienas vartotojas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą dėl prekių kokybės įvertinimo ir ginčo išnagrinėjimo. Atkreiptinas dėmesys, jog Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai teikiamas vartotojo prašymas turi atitikti Vartotojų teisių apsaugos įstatymo 23 straipsnio 3 dalyje nustatytus reikalavimus. Pažymėtina, jog pagal minėtą nuostatą, be kita ko, prie prašymo privaloma pateikti pardavėjo ar paslaugų teikėjo atsakymo į vartotojo kreipimąsi kopiją, o jeigu pardavėjo ar paslaugų teikėjo atsakymas per 14 dienų negautas, – vartotojo kreipimosi į pardavėją kopiją.

  4.4 Ar galima reikalauti, kad prekė būtų pakeista ar kitaip ginami teisėti vartotojo interesai, jei pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą ir pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento?

  Jei pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą ir pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento, prekė keičiama ar kiti teisėti pirkėjo reikalavimai vykdomi tik pardavėjui sutikus.

  4.5 Ar galima reikalauti pakeisti kokybišką, tačiau, nepatinkantį daiktą ?

  Kokybišką, tačiau nepatinkantį daiktą galima reikalauti pakeisti, jeigu daiktas nebuvo naudojamas, nesugadintas ir nepraradęs prekinės išvaizdos. Pirkėjas per 14 dienų nuo daikto pardavimo jam dienos, turėdamas įrodymus, kad daiktą pirko iš to pardavėjo, turi teisę pareikalauti pakeisti nusipirktą daiktą analogišku, kitos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktu.

  Jei pardavėjas neturi pakeisti tinkamos prekės, pirkėjas per 14 dienų turi teisę grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

  4.6 Kokių prekių pirkėjas negali reikalauti pakeisti, jei pirkėjui nepatinka jų forma, spalva ar komplektiškumas?

  Vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka, įsigijus šias prekes: tabaką ir tabako gaminius, parfumerijos ir kosmetikos preparatus, fotografijos ir kinematografijos prekes, spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius, audinius, kilimines grindų dangas, išskyrus kilimus ir kilimėlius, apatinius drabužius, kūdikių drabužėlius, pėdkelnes, kojines, puskojines, liemenėles, juosmenis, korsetus, perlus, brangakmenius, tauriuosius metalus bei jų dirbinius, išskyrus dirbtinę bižuteriją, mašinas ir mechaninius įrenginius, elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus, antžeminio transporto priemones, laivus, valtis ir plaukiojančius įrenginius, optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisus ir aparatus, laikrodžius, muzikos instrumentus, ginklus ir šaudmenis, baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus, žaislus, žaidimus, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis, meno kūrinius, kolekcionavimo objektus ir antikvarinius daiktus.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija