Prekių katalogas

Oro kondicionieriai / Šilumos siurbliai (-15°C)

 • Tinkamas mikroklimatas ne tik padeda apsaugoti namus nuo pelėsio ir karščio sukeliamų pavojų, tačiau taip pat užtikrina tinkamą temperatūrą žmogui. Kai namuose yra nei per karšta, nei per šalta – gyventojas kur kas geriau jaučiasi, jis yra darbingesnis, lengviau sveiksta, nuotaika geresnė. Kokybiškam mikroklimatui sukurti padės oro kondicionieriai bei šilumos siurbliai, kurių funkcionalumas pranoksta net ir išrankiausių klientų poreikius.

  Jeigu ieškote modernios namų apšildymo sistemos, kuri leistų žiemos metu namuose jaustis jaukiai ir tuo pačiu išmanios vėsinimo sistemos, kuri užtikrins, kad net ir per didžiausius vasaros karščius jausitės gaiviai – Cooper&Hunter (C&H) įranga turėtų būti Jūsų pasirinkimas!

  Cooper&Hunter (C&H) – tobulą klimatą Jūsų namuose, biure, komercinio tipo pastatuose ir bet kokiose kitose patalpose padėsianti palaikyti įranga, kurios kaštai – minimalūs, o nauda – maksimali! Šiuolaikiniai oro kondicionieriai bei šilumos siurbliai pasižymi ekonomiškumu, nedideliu elektros suvartojimu, tad pavyks taupiai vėsinti patalpas. Įrenginiai dirba labai tyliai, tad negirdėsite jokio triukšmo. Tai labai aktualu montuojant oro kondicionierius biuro patalpose. Visame pasaulyje pripažįstama ir prekiaujama įranga išsiskiria ir savo tvirtumu bei ilgaamžiškumu. Visgi, iškilus problemoms, gedimams – garantinio laikotarpio metu jie bus visiškai nemokamai sutvarkyti. Cooper&Hunter gamintojas nuolatos tobulėja, stengiasi klientams pasiūlyti inovatyvesnę ir geresnį klimatą namuose sukuriančią įrangą, kurią būtų lengva kontroliuoti ir pagal savo poreikius temperatūrą didinti arba mažinti.

  Cooper&Hunter (C&H) oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai – tobulam klimatui namuose. Tegul namuose ištisus metus būna pavasaris!
   

  Kaina 139876 su PVM
  174845 Sutaupykite 34969
  Kaina 94380 su PVM
  117975 Sutaupykite 23595
  Kaina 66308 su PVM
  82885 Sutaupykite 16577
  Kaina 61952 su PVM
  77440 Sutaupykite 15488
  Kaina 58080 su PVM
  726  Sutaupykite 14520