Prekių katalogas

Auto transporto ozonavimas

 • Cigarečių kvapo pašalinimas iš automobilio salono. Automobilio kondicionieriaus ozonacija . Automobilio ozonacija.

  Anksčiau ar vėliau kiekvienas vairuotojas ar automobilio savininkas turi susitvarkyti su nemalonaus kvapo atsiradimu jo automobilio salone ar, pavyzdžiui, autobuse. Nemalonių kvapų atsiradimo priežastys gali būti įvairios – tai rūkymas salone, į saloną išsilieję įvairūs skysčiai, nepastebėti maisto likučiai, nereguliarus valymas (sausas valymas) automobilyje, naminių gyvūnų gabenimas, pelėsio atsiradimas oro kondicionavimo sistemoje. Oro gaivikliai ir kvapai tik laikinai užmaskuoja kvapą, o net profesionalus kruopštus sausas automobilio valymas ne visada padės jį pašalinti. Automobilių salono ozonacija yra geriausias būdas atsikratyti kvapų!
  Profesionalus salono apdorojimas ozonu suteikia 100% rezultatą!

  Profesionali ozonavimo technologija leidžia išspręsti šią problemą kiek įmanoma efektyviau ir pigiau. Keleivių salono ozonavimas garantuoja 100% nemalonių, nemalonių organinių ir neorganinių kvapų pašalinimą iš bet kokio paviršiaus per trumpiausią įmanomą laiką! Skirtingai nuo dezodorantų ir kvapiųjų medžiagų, ozonas neslėpia nemalonių kvapų, bet visiškai sunaikina juos, molekuliniu lygmeniu.

  Ozonavimo paslaugos atlikimo eiga.

  Keleivių salono ozonacija atliekama specialiu prietaisu – ozono generatoriumi. Mūsų meistras jūsų automobilyje sumontuoja ozonatorių ir konkrečiam laikui užprogramuoja laikmatį. Jei kvapo intensyvumas yra gana stiprus, tada procedūra kartojama. Ozonacijos laiko apskaičiavimas taip pat priklauso nuo daugelio kitų veiksnių. Norint visiškai pašalinti kvapus automobilyje ar autobuse, gali prireikti nuo 30 minučių iki kelių valandų. Ozono koncentracija ir apdorojimo laikas labai priklauso nuo apmušalų tipo (odos ar audinio), kvapo šaltinio skvarbumo laipsnio ir, žinoma, nuo paties ozonavimo įrenginio galios ir kokybės.
  Pastaba žmonėms (vairuotojams), kenčiantiems nuo alergijos!

  Jei Jums žinomi tokie simptomai kaip nosies užgulimas, nuolatinė sloga, kosulys, čiaudulys, tada šie simptomai, greičiausiai, nėra peršalimo ligų simptomai, kaip daugelis iš mūsų esame įpratę galvoti! Esmė yra aplinkinio oro tarša, nes kvėpavimo organai pirmiausia kenčia nuo užteršto oro. Ilgai trunkant, šie, atrodytų, nereikšmingi simptomai gali išsivystyti į labai sunkias ligas, tokias kaip astma, egzema ir įvairių rūšių alergijos. Laiku atliktas automobilio salono ozonavimas žymiai sumažins riziką susirgti tokiomis ligomis! Ozonuojant, taip pat po jo nesusidaro kenksmingi junginiai ar dujos. Likęs ozonas patenka į įprastą deguonį, kuriuo kvėpuojame. Ozonacija yra efektyvus ir nebrangus būdas dezinfekuoti ir pašalinti nemalonius kvapus jūsų automobilyje!

  Paslauga prieinama visiems.

  Vidutinės mūsų įmonės teikiamų automobilio salono ozonavimo paslaugų kainos yra prieinamos visiems, nepriklausomai nuo pajamų. Ozonacija ne tik išgelbės jus nuo kvapų jūsų automobilio salone, bet ir atliks visišką, kruopštų viso automobilio dezinfekavimą! Įsiskverbdamas į visas neprieinamas vietas, užpildydamas visą automobilį savimi, ozonas daro neigiamą poveikį virusams, bakterijoms, grybelių sporoms!

  Palyginus su kitais produktais (ultravioletinėmis lempomis ir cheminiais junginiais, kuriuose yra chloro), ozonas dezinfekuoja orą ir paviršius ir jo efektyvumas yra daug didesnis – iki 99,99%!

  Mes naudojame galingus pramoninius ozonatorius, todėl ozonacijos metu jūs neturite būti automobilio viduje! Po ozonavimo ir vėdinimo jūsų automobilio oras taps visiškai nekenksmingas, švarus ir sveikas. Ozonacija nepalieka pėdsakų ant apmušalų ir interjero daiktų ir tuo pačiu metu nesuteikia nemalonaus kvapo.

  Jei norite, kad jūsų automobilis būtų švarus, patogus ir jaukus, susisiekite su mumis – mes jus išgelbėsime nuo nemalonaus kvapo, virusų ir bakterijų!

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija