Prekių katalogas

KVAPO PAŠALINIMAS

 • Stiprūs, nemalonūs kvapai yra tikra problema tiek gyvenamųjų, tiek ir negyvenamųjų patalpų – parduotuvių, ofisų, grožio salonų, sporto salių ir t.t., savininkų. Šių nemalonių kvapų atsikratyti populiarių priemonių dėka – purškiklių, aerozolių, kvapiklių, neįmanoma, netgi intensyvus vėdinimas neduoda reikiamo arba norimo rezultato. Kardinaliai išspręst problemą, ne maskuojant nemalonų kvapą, o pašalinant jo atsiradimo problemą, galima ozonavimo pagalba.

  Įmonė EcoProTest teikia pilną oro dezodoravimo ir dezinfekcijos ozonu paslaugų kompleksą. Naudojant saugias šiuolaikiškas technologijas, mes atkursime patalpose malonų mikroklimatą ir pašalinsime faktorius, sukeliančius pavojų sveikatai. 

   ORO DEZODORAVIMO OZONO PAGALBA PRANAŠUMAI

  Ozonavimas – kompleksinė paslauga, kuri susideda iš oro valymo, nemalonių kvapų pašalinimo ir visų patalpose esančių paviršių dezinfekcijos.

  Nemalonus kvapas gali būti iššauktas dideliu skaičiumi, tvyrančių ore, ligas sukeliančių mikroorganizmų, grybelio ir pelėsio sporų, garų, išsiskiriančių degimo metu, produktų pūvimo, dažų ir kitų cheminių medžiagų garų. Įkvėpti tokį „kokteilį“ ne tik nemalonu, bet ir kenksminga sveikatai. Ozonas yra stiprus oksidatorius, sąveikaujantis su tvyrančiais ore cheminiais elementais ir mikroorganizmais, tokiu būdu pašalindamas nemalonaus kvapo priežastį, po ko tiesiog virsta paprastu deguonimi. Tai saugiausias, ekologiškiausias ir efektyviausias dezodoravimo būdas. 

  Be to, nemalonių kvapų pašalinimas ozono pagalba, turi ir kitų privalumų:

  • Po ozonavimo patalpose atsiranda malonus gaivumo ir šviežumo kvapas.
  • Išsiskiriančios ozono dalelės nėra kenksmingos ir nepalieka pėdsakų ant patalpose esančių interjero detalių, augalų ir kt.
  • Ozonavimo proceso metu išnyksta visos rūšys patogeninių mikroorganizmų ir vabzdžių, tame tarpe ir dulkių erkučių, sterilizuojasi visi paviršiai.
  • Konkreti technologija ekonomiška: nėra reikalo reguliariai švaistyti pinigines priemones daug kainuojantiems kvapikliams ir dezodorantams.


  Tam, kad kvėpuoti švariu, gaiviu oru ir pamiršti nerimą dėl savo sveikatos, kreipkitės į įmonę UAB"Laroma". Mums prireiks ne daugiau valandos, kad išspręstume Jūsų problemas ir sukurtume komforto ir jaukumo pojūtį Jūsų patalpose. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija