Prekių katalogas

Danfoss Eco išmanusis radiatoriaus termostatas

 • Danfoss Eco išmanusis radiatoriaus termostatas

  Kaina 58  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 4 d. d.
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Danfoss Eco™ – tai paprastas būdas naudoti išmanųjį radiatorių šildymą. Naujo ir patobulinto termostato konstrukcija patikima ir elegantiška. Su šiuo termostatu sutaupykite iki 30% energijos (patobulinta šildymo valdymo programinė įranga).

  Kodas: 014G1001

  I Š P A R D U O T A

  Gamintojas
 •  

  Išmanusis radiatoriaus termostatas programuojamas telefono pagalba per Bluetooth, tereikia atsisiųsti nemokamą Danfoss ECO programėlę.

  Jeigu patalpoje yra keletas radiatorių, Danfoss ECO termostatai turį funkciją, rodančią, kuris iš jų tuo metu yra valdomas. Taip pat galimas rankinis termostato reguliavimas greitam ir lengvam temperatūros pakeitimui.

  Šildymo išlaidų taupymas siekia net iki 30 % patalpose sumontavus Danfoss ECO termostatus ant radiatorių.

  Termostatas pasižymi žemiausiu savo klasėje triukšmo lygiu,  garantuoja ne tik ženklų taupymą, bet ir ramų miegą visa naktį.

  Danfoss ECO komplekte rasite adapterius, kurių pagalba termostatas gali būti sumontuotas ant įvairių radiatorių termostatinių ventilių.

  Termostatas turi prognozavimo funkciją - apskaičiuoja išankstinį šildymo įjungimo laiką, kad programoje nustatytu laiku būtų pasiekta pageidaujama temperatūra.

  Danfoss ECO taip pat turi išvykimo režimo funkciją, atviro lango funkciją, apsaugos nuo vaikų funkciją, ventilio mankštinimo funkciją, temperatūros diapazono ribojimo funkciją, apsaugos nuo užšalimo funkciją, vaizdinį ispėjimą apie senkančius elementus.

  Elementų tarnavimo laikas – 2 metai.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija