Prekių katalogas

Halogeniniai infrašildytuvai Infralogic LD2000, 2.0 kW

 • Halogeniniai infrašildytuvai Infralogic LD2000, 2.0 kW

  Kaina 23141  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 30 - 50 d. d.
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Galingumas: 2000 W Šildomas plotas 14-20 kv.m

  Apšildomas plotas iki
  20 kv.m.
  Galia
  nuo 1501 W iki 2000 W
  Šildymo būdas
  Infraraudonieji spinduliai
  Kaitinimo elementas
  Halogeninė lempa
  Tipas
  Pakabinamas, galimybė pastatyti *
  IP klasė
  IP65
  Garantija
  24 mėn
  Gamintojas
 • Galingumas: 2000 W
  Šildomas plotas: 14-20 kv.m
  Šildytuvo išmatavimai: 670x95x125mm
  Maitinimas: 220-240V

    Vokietijos gamintojo halogeniniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai INFRALOGIC - tai idealiausias būdas šildyti tam tikras, atskiras zonas lauke arba didelėse patalpose. Šildytuvai INFRALOGIC - tai puiki vokiška kokybė už patrauklią kainą. Šildytuvuose naudojamos itin didelio našumo ir ilgaamžiškumo lempos Philips HeLen Gold ir dideli, veidrodiniai, šilumą atspindintys reflektoriai.
  Halogeniniai šildytuvai INFRALOGIC puikiai tinka atviroms ir uždaroms verandoms, terasoms, pavėsinėms, lauko kavinėms ir t.t. Taip pat tinka ir profesionaliam naudojimui, pvz. darbo vietų arba įrenginių šildymui didelėse patalpose, tokiose kaip angarai, sandėliai, gamyklų cechai ir panašiai.
  Halogeniniai šildytuvai šilumą skleidžia iškarto įjungus prietaisą (nėra įšilimo fazės) ir reikalingame plote sukuria malonią aplinką. Jie yra taupūs, nes šildo tiesiogiai kietus kūnus (tuo pačiu ir žmones), šiluma jaučiama iškart po įjungimo, galima šildyti tik tuomet, kai labiausiai to reikia ir tik tam tikrą plotą, nenaudojant elektros energijos veltui.
  Šildytuvas LD2000 (1,5 kW), kaip ir kiti šildytuvai serijos LD, atitinka auksčiausių reikalavimų. Turi tvirtą korpusą, pagamintą iš storo aliumininio profilio. Išorinis paviršius yra poliruotas, todėl korpusas yra ilgaamžis ir labai įspudingai atrodo. Šių šildytuvų reflektoriaus paviršius yra matinis, todėl atspindi ir nukreipia link šildomo objekto tiktai šilumą, o ne nemaloniai akinančią šviesą, kaip dauguma panašių šildytuvų. Šildytuvo galingumas yra 1,5 kW ir jis gali apšildyti apie 10-12 m² plotą. Paauksuotos halogeninės lempos Philips Gold HeLen tarnavimo laikas daugiau nei 5000 valandų.
  Saugumo klasė - IP65 (galima naudoti po atviru dangumi).

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija