Prekių katalogas

Mobilaus kondicionieriaus montavimas

 • Norintiems namuose naudoti mobilius oro kondicionierius iškyla problema, kur nuvesti šilto oro išpūtimo žarną. Kai kurie mobilių kondicionierių turėtojai gręžia skylę kambario sienoje, išveda pro ją karšto oro išpūtimo žarną.

  Kiti, nenorėdami gadinti namų išvaizdos paprasčiausiai nukreipia šilto oro išpūtimo žarnos galą laukan pro atvirą langą, tačiau tokiu atveju labai stipriai sumažėja prietaiso naudojimo efektyvumas ir ekonomiškumas, nes šiltas lauko oras pro atvirą langą vėl veržiasi į kambarį.

  Pristatome mobilaus kondicionieriaus montavimo rinkinį, kuris padės išspręsti šias problemas, o mobilaus kondicionieriaus naudojimas taps kur kas efektyvesnis ir komfortiškesnis. Montavimo rinkinys yra skirtas šilto oro išpūtimui laukan pro atvirą langą taip, kad prikaitintas lauko oras kuo mažiau patektų į vidų ir kondicionierius galėtų kuo greičiau atlikti darbą.

   

   

  Visą mobilių kondicionierių pasirinkimą rasite čia.

  Montavimo rinkinys yra tvirtinamas tarp lango karkaso ir angos rėmo. Montavimo medžiagos svarbiausia savybė yra mažas šilumos pralaidumas, dėl ko ne tik šiltas oras efektyviai yra išleidžiamas laukan, bet ir stabdomas karšto oro grįžimas atgal į kambarį. Montavimo rinkinys yra pagamintas iš patvarios, vandeniui atsparios medžiagos, todėl lietus nesukels jums problemų. Medžiaga yra lanksti dėl ko prireikus langą galite lengvai užverti nenuimant montavimo rinkinio.

  Mobilaus kondicionieriaus montavimo rinkinys yra universalus ir tinka visiem įprastai naudojamiems langams, nesvarbu ar jie atidaromi iš dešinės ar iš kairės ar iš viršaus. Taip pat tinka ir pakeliamiems stogo langams. Svarbu, kad lango išorinės kraštinės (neskaičiuojant lango rėmą su karkasu jungiančios dalies) neviršytų 400 cm. Šio ilgio pakanka praktiškai visiems standartiniams langams. Atkreipkite dėmesį jog skaičiuojamos tik 3 atsiverenčios kraštinės be lango varčios. Jeigu lango išmatavimai yra didesni arba mobilaus kondicionieriaus žarną norite išvesti pro balkono ar kitas duris, yra galimybė įsigyti prailgintą montavimo rinkinio versiją. Prailgintos montavimo užuolaidos ilgis - 560 cm.

  Mobilaus kondicionieriaus montavimo rinkinys gali būti naudojamas ištisus metus, tiek vėsinant patalpas, tiek šildant, nes yra pagamintas iš nedidelio šilumos pralaidumo medžiagos. Dėl to į kambarį nepateks ne tik šiltas oras, bet ir vėsus. Turint mobilų kondicionierių su šildymo funkcija, prijungsite šalto oro išpūtimo žarną ir galėsite išnaudoti efektyvų kondicionieriaus šilumos siurblio šildymą rudens ir pavasario sezonais, kol dar neįjungtas pagrindinis šildymas.

  Žemiau pateikiame keletą pavyzdžių kaip galima būtų tvirtinti prie lango mobilaus kondicionieriaus montavimo rinkinį ir video instrukciją kaip tai padaryti.

   

   

   

   

   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija