Prekių katalogas

O.ERRE PR VISUAL ACTIVE CO2 sieninis valdymo pultas (su CO2 davikliu)

 • O.ERRE PR VISUAL ACTIVE CO2 sieninis valdymo pultas (su CO2 davikliu)

  Kaina 198  su PVM
  232  Sutaupykite 34 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 2 d. d.
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Pristatome O'erre PR visual active CO2 – idealų priedą vėdinimo ir energijos atgavimo sistemai padidinti. Sukurtas Italijoje, šis išskirtinis gaminys priklauso ventiliacijos ir rekuperacijos kategorijai, siūlantis neprilygstamą našumą ir funkcionalumą.

  O'erre PR Visual Active CO2 yra būtinas priedas ieškantiems optimalios patalpų oro kokybės ir energijos vartojimo efektyvumo. Su pažangiomis CO2 stebėjimo galimybėmis šis priedas užtikrina, kad jūsų erdvė išliktų šviežia, sveika ir patogi visiems vartotojams. Naudodamas pažangiausias technologijas, O'erre PR Visual Active CO2 nuolat realiu laiku matuoja anglies dvideginio lygį, ir atitinkamai išmaniai sureguliuodamas vėdinimo sistemą. Efektyviai kontroliuodamas ir subalansuodamas patalpų oro kokybę, šis priedas padeda sukurti aplinką, kuri skatina bendrą gerovę.

  Sukurtas tiksliai, O'erre PR Visual Active CO2 sklandžiai integruojasi su esama ventiliacijos atkūrimo sąranka, kad būtų lengva ir be vargo montuoti.

  Elegantiškas ir modernus dizainas bet kuriai erdvei suteikia rafinuotumo, padidindamas jos vizualinį patrauklumą ir funkcionalumą. Su patogiais valdikliais ir aiškiu vaizdiniu ekranu O'erre PR vizualiai aktyvus CO2 stebėjimas ir reguliavimas tampa labai paprastas. Būkite informuoti apie savo oro kokybę naudodami intuityvią sąsają, kurioje po ranka pasiekiami CO2 lygiai realiuoju laiku ir lengvai reguliuojami nustatymai.

  Investuokite į O'erre PR Visually Active CO2 ir patirkite geresnės patalpų oro kokybės ir energijos vartojimo efektyvumo pranašumus. Prisijunkite prie daugybės patenkintų klientų, kurie šį priedą padarė esmine savo ventiliacijos atkūrimo sistemos dalimi.

  Atėjo laikas lengviau atsikvėpti ir mėgautis sveikesne gyvenimo ar darbo aplinka su O'erre PR Visually Active CO2 iš Italijos.

  Plačiau

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija