Prekių katalogas

Oro kondicionierius LG BEVĖJIS Split DUALCOOL DELUXE H18S1D.NS1-S18ET.UL2 (5,00-5,80 Kw) -10

 • Oro kondicionierius LG BEVĖJIS Split DUALCOOL DELUXE H18S1D.NS1-S18ET.UL2 (5,00-5,80 Kw) -10

  Kaina 1352  su PVM
  1803  Sutaupykite 451 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Rekomenduojamas plotas 50-60 m2

  Energijos efekt. klasė
  A++/A+++
  Šaldymo galia
  5.0 kW
  Šildymo galia
  5.8 kW
  Rekomenduojamas plotas
  50 - 60 kv.m.
  SEER koeficienatas (šaldymo)
  7,0
  COP koeficienatas (šildymo)
  4,3
  Darbo temp.ribos iki
  -15C
  WiFi
  YRA
  Self Cleaning funkcija
  YRA
  Jonizatorius
  Yra
  Triukšmo lygis (vidus/laukas)
  29-47/53 dB
  Šaldymo reagentas, freonas, šaltnešis
  R32
  Garantija
  3 metai
 • Pagrindinis skirtumas tarp LG ir Samsung Bevėjo, tai LG SOFT AIR technologija. Ji yra analogas WIND FREE, tačiau, pagal gamyklinį palyginimą ji yra ŽENKLIAI efektyvesnė ir el. sąnaudomis taupesnė. Pridėta palyginimo lentelė:

   

  Privalumai:

  • SOFT AIR technologija
  • Dviguba mentelė
  • Labai žemas triukšmo lygis
  • Komfortiška drėgmės kontrolė
  • Greitas atvėsinimas/šildymas
  • Filtras nuo alergijos
  • Automatinis valymas
  • Freono nuotekio aptikimas
  • Integruotas WIFI
  • Energetinė klasė šaldyme/ šildyme: A+++
  • ir kt.

  A+++ energinė klasė

   

  Itin tylus veikimas (tik 29dB)

   

  Integruotas WiFi valdymas

   

  LG „Soft Air“ (liet. švelnus oras) funkcija. Maloniai atsivėsinkite be šalto vėjo gūsių ir pritaikykite kondicionieriaus išpučiamo oro srautą ir temperatūrą pagal savo poreikius.

   

  LG „Dual Vane“ liet. dviguba mentė). Dviguba išpūtimo mentė paskirsto oro srautą aukštyn arba žemyn, toliau ir greičiau, taip sukuriant idealų komfortą bet kuriuo metų laiku.

   

  LG „Window Open Detecting“ (liet. atidarytų langų aptikimas). Sumažina energijos nuostolius įjungiant energijos taupymo režimą automatiškai staigių temperatūros pokyčių atveju (pvz. atidarius langą)

   

  LG „Comfort Humidity Control“ (liet. komfortiška dregmės kontrolė). Su šia funkcija nejuntamas per didelis šaltis, kadangi kondicionieriuje esanti drėgmės kontrolės funkcija optimizuoja kambario drėgmę, pagal jūsų pageidaujamą temperatūrą.

   

  LG „Active Energy Control“ (liet. aktyvi energijos kontrolė) funkcija, tiksliai valdanti maksimalų kompresoriaus veikimo dažnį. Ji veikia keturiais etapais, dinamiškai reguliuojanti energijos suvartojimo lygį ir aušinimo galią, taip sumažindama elektros energijos sąskaitas.

   

  LG „Fast Cooling“ (liet. greitas vėsinimas) funkcija. Didesnė ir optimalaus dizaino išpūtimo anga užtikrina, kad vėsus oro srautas greitai pasiektų visus kambario kampus, todėl norimas kambario komfortas pasiekiamas greičiau.

   

  LG „Fast Heating“ (liet. greitas šildymas) funkcija. LG buitiniai oro kondicionieriai patenkina vartotojų poreikius sunaudodami mažiau energijos ir per trumpesnį laiką sušildydami platesnę erdvę.

   

  LG „Freeze cleaning“ (liet. išvalymas užšaldant) funkcija. „Freeze Cleaning“ procesas apima ledo sluoksnio susidarymą ant garintuvo, kuris efektyviai atskiria kvapus sukeliančias medžiagas, įskaitant dulkes ir ant garintuvo susikaupusias bakterijas. Ledo sluoksniui tirpstant šie teršalai efektyviai nuplaunami ir pašalinami kartu su kondensatu.

   

  LG „PlasmasterTM Ionizer++. Galingas jonizatorius pašalina nemalonius kvapus, taip pat Escherichia coli ir Staphylococcus bakterijas ant paviršių, naudodamas 8-is milijonus išleidžiamų jonų ir taip užtikrindamas saugesnį ir švaresnį patalpų orą.

   

  LG „Allergy Filter“ (liet. alergenų filtras). Papildomas filtras, sukurtas sugerti ore cirkuliuojančias kenksmingas daleles, tokias kaip dulkių erkutės, žiedadulkės, grybai ir pelėsiai. Tai užtikrina švaresnį orą be alergenų.

   

  LG „Auto Cleaning“ (liet. automatinis valymas) funkcija. Visapusiška automatinio valymo funkcija apsaugo nuo bakterijų, nemalonių kvapų ir pelėsio susidarymo ant šilumokaičio ir sukuria geresnę ir švaresnę aplinką.

   

  LG „Low Refrigerant Detection (liet. freono nuotėkio jutiklis). Esant freono nuotėkiui, oro kondicionierius praneš apie žemą freono lygį ir išsijungs, taip apsaugodamas oro kondicionierių nuo galimos žalos.

   

  Galima derinti su multi-split sistema

   

  LG Electronics BEVĖJIS Split DUALCOOL DELUXE duomenys trumpai:

  vidinis sieninis blokas. Qšal.- 5,0kW; Qšild.- 5,8kW.Garso slėgis (A/V/Ž/LŽ): 47/42/34/29 dBA. Matmenys (PxAxG) mm.:895x307x235. Svoris 12,50 kg. Turi integruota WI-FI modulį.Energijos taupymo klasė Qšal./Qšild. A++/A+++. Trasos ilgis iki 20m.


  Išorinis agregatas: Freonas – R32; matmenys (PxAxG) mm.:770x545x288. Darbo ribos šaldant/šildant: -15~+48oC; -10~24oC.


   

  Plačiau

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 1661  su PVM
  2214  Sutaupykite 553 
  Kaina 998  su PVM
  1331  Sutaupykite 333 
  Kaina 948  su PVM
  1264  Sutaupykite 316 
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija