Prekių katalogas

Oro valytuvas Boneco P500

 • Oro valytuvas Boneco P500

  Kaina 323  su PVM
  399  Sutaupykite 76 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Rekomenduojama patalpai iki 28 m2

  Patalpoms iki
  28 kv.m.
  Garantija
  24 mėn
  Gamintojas
 • Boneco P500 oro valytuvas – investicija į sveiką gyvenimo būdą su Šveicariška kokybę.

  Ore kyla taršos lygis. Šios problemos negalima ignoruoti, oras kurį kvėpuojate visą dieną turėtu būti kuo švaresnis. Sukurtas Šveicarijoje, naujasis oro valytas Boneco P500, atneša apčiuomus ir naudingus rezultatus žmonėms kurie nėra abejingi sveikam gyvenimui. Aparatas ypač padės žmonėms su alergijomis, šeimoms su vaikas ir senjorais. Nesvarbu ar namie ar darbe, galėsite  vėl lengvai kvėpuoti.

  Ši investicija tiesiogiai atsiperka su kiekvienu Jūsų oro įkvėpimu. Kiekvieną dieną mes įkvėpiame ir iškvėpiame maždaug 20 000 kartų, tai yra maždaug 12 000 litrų oro patenka į Jūsų plaučius, kad galėtumėte įsisavinti deguonį. P500 dramatiškai pagerina šio gyvenimo eleksyro kokybę butuose ir darbovietėse.

  Daugiausia savo laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur oro kokybė yra ypatingai bloga. Viename kvadratiniame metre vidinėse patalpose galima rasti apie 20 milijonų mikro dalelių tokių kaip žiedadulių, gyvūnų pleiskanos, dulkės, pėlėsiai ir bakterijos. Tai yra apie 20 kartų daugiau nei gatvių sankryžuose ir apie 200 000 daugiau nei prie jūros. Žmonių skaičius su alergijomis didėja proporcingai kylančiam užterštumo lygiui. Šiuo metu, maždaug vienas iš tryjų žmonių kenčia nuo alergijos.

  Filtravimo sistema, kuri atitinka Jūsų poreikius

  Šveicarijos kompanija BONECO AG sukūrė naują oro valytuvą kambariams iki 28 m2, Boneco P500. Šis prietaisas  iš esmės įkūnija pagrindinį žmogaus poreikį kvėpuoti švariu oru. Elegantiška sistema su HEPA ir aktyvuotos anglies filtrais smarkiai sumažina kvėpuojamo oro taršos lygį. Trys specializuoti, kelių pakopų filtrai veikia kaip apsauginis skydas ir spąstai net mažiausiom dalelėms ore. P500 specializuoti filtrai yra pritaikyti atitikti specifinius Jūsų poreikius: <> šeimoms su vaikais, <> skirtas miestiečiams ir rūkantiems, <> alegirškiems žmonėms.

  Automatinė kokybės kontrolė

  Išmanus oro jutiklis stebi patalpos oro grynumą. Jei oro kokybė nėra adekvati, P500 galima nustatyti, kad jis automatiškai įsijungtu ir išvalytu iki 280 kubinių metrų oro per valandą. Padidinto našumo režimas suteikia galimybę orą išvalyti per labai trumpą laiko periodą, tai ypač naudinga patalpoms kurios naudojamos retai. Jeigu naudosite laikmatį, tik įėję i retai naudojamą patalpą, iškart galėsite įkvėpti lengvai ir gyliai. Prietaisas turi vartojui patogias funkcijas tokias kaip nuotolinį valdymo pultą, valymo režimą, lengvai suprantamą displėjų.

  Paskutinis, tačiau taip pat labai svarbus akcentas – komplimentas grynam orui, tai prietaiso dizainas. Ypač patraukis ir tinkamas, gali ramiai užimti vietą kambarį ir nebadyti akių.

  RED DOT 2015 apdovanojimas

  Oro valytuvas P500 laimėjo Red Dot apdovanojimą su virš 38 narių teisėjų komandą – už nuostabų produkto dizainą. Tarptautiniai ekspertai ši įrenginį išrinko kaip geriausią iš 4928 įrenginių, 56 šalių.

   

   

  Veikimo principas:Oro filtravimas

  Aukštis: 64.2 cm

  Plotis: 45 cm

  Gylis: 22.4 cm

  Triukšmo lygis: 31-60 dB

  Spalva: Balta

  Valdymas: Elektroninis

  Svoris: 8.2 kg

  Rekomenduojama patalpai: 28 m²

  Galia: 30 W

  Oro srautas: 280 m³/val

  IP: X0

  Visi Boneco valymo produktai gali filtruoti 2.5um ir/arba 10um dydžio daleles. Boneco valytuvai (P340, P400, P500, P700) yra išbandyti, kad galėtų filtruoti daleles iki 0,01 um dydžio. Visas daleles, viršijančias 1,0 um, galima filtruoti ne mažiau kaip 99,95% efektyvumu. Be to, visi Boneco hibridiniai produktai (H300, H400) taip pat išbandyti, kad galėtų filtruoti daleles iki 0,4 um dydžio ir sugeba filtruoti daleles, viršijančias 1um, ne mažiau kaip 99,5% efektyvumu, o H680 taip pat pasiekia efektyvumą mažiausiai 99,95% toms dalelėms.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija