Prekių katalogas

Plokštelinis rekuperatorius Renovent Flair 325

 • Plokštelinis rekuperatorius Renovent Flair 325

  Kaina 243936  su PVM
  271040  Sutaupykite 27104 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 4 d. d.
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Našumas iki 325 m3/h

  430000 / 430001

 • Našumas iki 325 m3/h

  Atvamzdžiai orui: 160 mm

  Šilumos grąžinimas:  91% (Passive House)

  Montavimo variantas: Vertikalus

  Energetinė klasė A+

  Šilumokaičio tipas Plokštelinis kryžminių-priešpriešinių srautų

  Drėgmės grąžinimas Negrąžina drėgmės

  Automatinė apsauga nuo užšalimo Elektrinio šildytuvo pagalba veikia kai reikia

  Oro šildytuvas Integruotas elektrinis šildytuvas

  Kondensato nubėgimas Reikalingas

  Vasaros oro apvedimo

  sklendė (Bypass) Yra - pilnai uždaranti šilumokaičio kanalą

  Valdymo pultelio laidas 6x0,7 mm2

  Maitinimo kabelis (išorinis) 3x1,5 mm2

  Matmenys: 650x750x560 mm

  Moderniausios komunikacijos galimybės

  Plačios valdymo galimybės

  Naudingi instaliavimo ir priežiūros vedliai

  Optimali pusiausvyra tarp šiluminio efektyvumo ir energijos suvartojimo

  Ypač tylus veikimas

  Brink Climate Systems kuria ir tiekia naujoviškus sisteminius sprendimus, prisidedancius prie sveiko ir patogaus patalpu klimato ištisus metus. Aukštos kokybes vedinimo su šilumos atgavimu sistemos užtikrina efektyvu ir sumanu vedinima. Apsupkite save grynu oru namuose ir megaukites patogesniu gyvenimu. Pristatydama naujaji vedinimo irengini Flair 325, Brink nustato nauja standarta rinkoje.

  Didesnis patogumas

  Flair 325 - tai didelio efektyvumo vedinimo irenginys, kuris bet kokiomis aplinkybemis ir bet kuriuo metu rupinasi tinkamu gryno oro kiekiu. Kartu naudojant naujus sisteminius drekinimo, valymo, šildymo bei vesinimo modulius, sukuriamas dar patogesnis ir sveikesnis vidaus klimatas. Del to jums bus dar maloniau gyventi savo namuose.

  Naujas standartas

  Flair 325 yra pirmasis Flair serijos irenginys, jis gali tiekti maksimalu 325 m3/h oro kieki. Atsižvelgiant i našuma, paprasta sumontavima ir komunikacijos galimybes, irenginys yra ypac pažangus, todel jis nustato nauja vedinimo su šilumos atgavimu standarta. Išnagrinejus visus veiksnius, buvo sukurtas lengviau sumontuojamas ir tinkamesnis žmoniu naudojimui irenginys. Puikiai žinomos ir pasiteisinusios ankstesniu modeliu funkcijos, tokios, kaip visiškai automatine apvadine vasaros oro sklende bei inteligentiška apsauga nuo šalcio, žinoma, yra integruotos ir šiame naujajame modelyje.

  Išskirtines savybes

  Visos Flair 325 dalys buvo sukurtos naujai. Ištobulintas derinys užtikrina puikius techninius parametrus. Iš esmes patobulintos aerodinamines konstrukcijos rezultatas: Flair 325 yra efektyvesnis, veikia tyliau ir naudoja žymiai mažiau energijos nei panašus produktai. Skaiciavimai parodo, kad irenginys suvartoja
  10 procentu mažiau energijos, nei efektyviausi iki šiol rinkoje žinomi vedinimo irenginiai. Naujieji ventiliatoriai yra unikalus, o ju integruotos valdymo sistemos užtikrina pastovu ir idealiai subalansuota šviežio vedinimo oro srauta.

  Šiuolaikine komunikacija

  Flair 325 pasižymi visomis savybemis, reikalingomis moderniai komunikacijai, todel jis gali buti ivairiai susietas su išoriniu pasauliu. Standartines Flair 325 galimybes:

  Brink Home. Tiesioginis valdymas, naudojant išmaniaja programele arba musu interneto portala.
  Internetas. Placios daiktu interneto (Angl. 'Internet of Things' ) galimybes.
  Modbus. Užtikrina paprasta ryši su pastato valdymo sistemomis.

  Montavimas ir technine priežiura

  Aukštos kokybes montavimas ypac svarbus, siekiant irengti tinkamai veikiancia vedinimo sistema. Su Flair 325 montavimo procesas dar paprastesnis, tai sutaupo laika ir užtikrina aukštesne galutinio rezultato kokybe. Patogus instaliavimo vedlys pagreitina irengima. Šis irankis žingsnis po žingsnio lydi Jus viso montavimo metu, ji naudojant neimanoma praleisti kokio nors veiksmo. Irenginyje integruotas sumanusis priežiuros vedlys pagelbes Jums ir technines priežiuros, ir filtru pakeitimo metu.

  Plačios valdymo galimybės

  Flair 325 turi standartine valdymo belaidžiu radijo ryšiu galimybe. Ši funkcija prie irenginio leidžia prijungti ivairius oro kokybes jutiklius ir nuotolinio valdymo prietaisus. Belaidžiai jutikliai bet kuriuo metu užtikrina puikia oro kokybe. Kitas galimas pasirinkimas yra pagal poreiki valdomas vedinimas su 2 zonu vedinimo
  valdikliu rinkiniais. Jei pageidaujate tiesioginio valdymo, galite naudoti belaidi nuotolinio valdymo jungikli arba Air Control.

  /images/Userfiles/Flair-325-Plus-instrukcija_lietuviu_k..pdf

 • Alternatyvios prekės

  Plokštelinis rekuperatorius Renovent Flair 400

  Našumas iki 400 m3/h

  431000 / 431001

  Kaina 277804  su PVM
  308671  Sutaupykite 30867 
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija