Prekių katalogas

Šildymo plokštės ECORA pakabinamoms luboms TPS300 K

 • Šildymo plokštės ECORA pakabinamoms luboms TPS300 K

  Kaina 153  su PVM
  169  Sutaupykite 16 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 30 - 50 d. d.
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Šildomas plotas: iki 6 kv.m

  Apšildomas plotas iki
  6 kv.m.
  Galia
  nuo 251 W iki 500 W
  Šildymo būdas
  Infraraudonieji spinduliai
  Kaitinimo elementas
  Anglies pluošto
  Tipas
  Pakabinamas
  IP klasė
  IP20
  Garantija
  6 metai
  Gamintojas
 • Montavimo tipas lubos
  Galingumas: 300 W
  Šildomas plotas: iki 6 kv.m
  Plokštės išmatavimai : 595 x 595 x 40 mm
  Maitinimas: 220 - 240 V
  Garantija: 6 metai

  Klientams, namuose ar kitose patalpose turintiems "Armstrong" tipo pakabinamas lubas galime pasiūliti ypač gerą šildymo sprendimą - aukštos kokybės infraraudonųjų spindulių plokštes ECORA.

  Gaminiams sutekiama net 6 metų gamintojo garantija. Plokštės ECORA TPS300K yra pagamintos Čekijoje, specialiai pritaikytos pakabinamoms "Armstrong" tipo luboms. Jų išmatavimai atitinka vieno lubų segmento išmatavimams. Kadangi plokštės neturi rėmo, jos gražiai prisiglaudžia prie lubų konstrukcijų profilių, todėl nelieka jokių plyšių ar nelygumų. ECORA plokštės atrodo panašiai, kaip ir pakabinamų lubų originalių segmentų paviršiai, todėl šildytuvai praktiškai nepastebimi.

   

  Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės ECORA turi šilumą atspindinti ekraną, todėl visa jų pagaminta šiluma yra nukreipiama į patalpos vidų. Dėl to nesusidaro papildomų šilumos nuostolių, o elektros energija nenaudojama bereikalingam lubų šildymui.

  Šildymo plokštės ECORA puikiai atrodo, turi puikias šildymo charakteristikas, yra taupios, lengvai ir paprastai sumontuojamos (tiesiog įdedamos išėmus vieną lubų segmentą ir prijungiamas maitinimas). Jos nereikalauja jokių papildomų išlaidų ir jokio aptarnavimo per visą naudojimo laikotarpį. Dėl aukštos kokybės medžiagų panaudojimo ECORA gamyboje, plokščių tarnavimo laikas beveik neribotas.

  Temperatūros režimo valdymui kiekvienoje patalpoje turi būti sumontuotas termoreguliatorius, kuris parduodamas atskirai.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija