Prekių katalogas

Šildymo plokštės IZOTERMA S600

 • Šildymo plokštės IZOTERMA S600

 • Infraraudonųjų spindulių šildytuvai IZOTERMA - tai puikus šildymo būdo pasirinkimas. Lubinės (sieninės) šildymo plokštės gaminamos 300 W ir 600 W. Suteikiama net 4 metų gamintojo garantija. Plokštės IZOTERMA išsiskiria dideliu šilumos energijos intensyvumu dėl panaudotos specialios technologijos IzoQuartz® plokščių paviršiaus padengimui.
  Panaudojimas. Gyvenamos patalpos, biuro, visuomeninės, gamybinės, prekybinės patalpos, auditorijos, salės, parduotuvės, kioskai, bažnyčios. Patalpos, kur nuolat arba tik kartais ir trumpai būna žmonės.

  Sėkmingai naudojamos aukštose pramoninėse, prekybinėse, ūkinėse patalpose. Barai, restoranai, kavinės, lauko kavinės ir pan.
  Šildymo plokštės IZOTERMA tai komfortiški ir ekonomiški įrenginiai lokaliam arba visų patalpų šildymui. Pritvirtinti ant lubų leidžia pasiekti tolygaus oro temperatūrų patalpoje paskirstymo (temperatūrų skirtumas prie lubų ir grindų būna ne didesnis nei 1-2˚C).
  Dėl tinkamo parinkimo šiluminės spinduliuotės bangų ilgių didžiausia dalis šildytuvų pagamintos šilumos yra absorbuojama patalpos elementų (grindų, sienų, baldų...). Tokiu būdu padidėja pastarųjų temperatūra. Be to visi stikliniai paviršiai atspindi iki 98% infraraudonųjų spindulių kas leidžia išvengti papildomų šilumos nuostolių.
  Be to, dėl aukštesnės patalpos elementų temperatūros yra pasiekiamas tam tikras šiluminis komfortas net esant žemesnei nei įprastai patalpos oro temperatūrai. O tai leidžia sutaupyti 18 - 24% elektros energijos.

  IZOTERMA šildytuvus patogiausiai naudoti pakabinamose lubose tipo "Armstrong" vietoj vieno ar/arba kelių lubų segmentų. Taip pat jas galima montuoti ant bet kokio tipo lubų bei sienų. Tam naudojami specialūs laikikliai, kurie įsigyjami atskirai.

  Plokštės galingumas 600 W
  Plokštės šildomas plotas 10 - 12 kv. M
  Plokštės išmatavimai 1192 x 592 x 26 mm
  Plokštės maitinimas 220 - 240 V