Prekių katalogas

Venta AS100 AIRSENSE ECO oro kokybės jutiklis

 • Venta AS100 AIRSENSE ECO oro kokybės jutiklis

  Gamintojas
  • Aukštos kokybės matavimo prietaisas Jūsų patalpų klimatui ir oro kokybei
  • Jūsų patarėjas dėl sveikesnio patalpų oro
  • Išmanusis išmaniųjų namų įrenginys
  • Stebi ir analizuoja kenksmingas medžiagas ore realiu laiku per tris jutiklius
  • Išmatuotos vertės aiškiai rodomos realiu laiku pagal LED šviesos juostos spalvą
  • Išsamią informaciją apie atskiras išmatuotas vertes žiūrėkite akimirksniu programėlėje „Venta Home“.
  • Išmatuotų verčių analizė Ventos namų programėlėje ir rekomenduojami sveikesnio gyvenimo veiksmai
  • Išmanusis išmaniųjų namų įrenginys, skirtas valdyti su Venta AirConnect suderinamus prietaisus*
  • Įspėjamasis signalas dėl kritinių verčių
  • Galima naudoti su esamais Ventos prietaisais arba be jų

  3 jutikliai:

  • LOJ dujos (lakieji organiniai junginiai)
  • Drėgmė
  • Temperatūra

  Venta AirSense Eco – jūsų patarėjas dėl sveikesnio patalpų oro

  Būdami patalpų oro ekspertai, mes ne tik padedame užtikrinti geresnį patalpų orą naudodami oro drėkintuvus, oro valytuvus ir oro ploviklius – dabar taip pat informuojame ir konsultuojame apie oro kokybę per mūsų sistemą „AirSense“.
  Ieškokite žalios šviesos Jūsų AirSense įrenginys realiuoju laiku matuoja, stebi ir analizuoja ore esančias medžiagas, patalpų klimatą ir aplinkos poveikį bei įspėja apie oro kokybės pokyčius. Tai jūsų patalpų klimato ir oro kokybės matavimo prietaisas – ir sveikesnio patalpų oro patarėjas. „AirSense“ galima naudoti be „Venta“ prietaisų.

  Būkite informuoti apie savo patalpų oro kokybę

  Venta AirSense turi tris jutiklius, kurie tiksliai ir patikimai matuoja, stebi ir analizuoja LOJ dujas, drėgmę ir temperatūrą realiu laiku.

  LOJ dujos (Lakieji Organiniai Junginiai) yra dujinės ir garinės ore esančios organinės kilmės medžiagos. Galimi patalpų LOJ dujų šaltiniai yra statybiniai produktai arba kasdieniai daiktai, kurie išskiria šias dujas. Tai gali būti grindų danga, sienų ir lubų medžiagos, dažai, dangos, klijai, baldai, elektros prietaisai ir žaislai.

  Dėl šios priežasties jų beveik visada yra ore, nors dažniausiai nedideliais kiekiais. Didesniais kiekiais jie gali neigiamai paveikti žmonių sveikatą (pvz., alergiją), todėl svarbu stebėti šią vertę.

  Venta AirSense Eco aptinka kenksmingas LOJ dujas, kurias gamina kasdieniai daiktai, taip pat per žemą ar aukštą drėgmės lygį ir temperatūrą.

  Atitinkamos išmatuotos vertės rodomos LED šviesos juostos spalva Venta AirSense. Jei vertė yra optimali, šviesos juosta tampa mėlyna. Jei vertė patenka į priimtiną diapazoną, LED juosta tampa geltona. Jei reikšmė yra kritinė, šviesos juosta nusidažo raudonai ir per įrenginį arba „Venta Home“ programėlę gausite įspėjamąjį pranešimą. Tai užtikrina, kad visada žinosite apie reikšmingus oro kokybės pokyčius.

  Viską žiūrėkite Ventos namų programėlėje

  „Venta AirSense Eco“ įrašo oro duomenis, kuriuos bet kada galite peržiūrėti „Venta Home“ programėlėje. Dėl to iš karto sužinosite, kada sąlygos patalpoje pasiekė kritinį lygį ir jas reikia taisyti.
  Kai taip nutinka, programėlė „Venta Home“ rekomenduoja konkrečius veiksmus ir pateikia informaciją apie galimas priežastis. Žvilgsnis į programėlę: pavyzdžiui, CO2 kiekis padidėjęs – laikas atidaryti kai kuriuos langus.
  Tuo pačiu metu programėlė „Venta Home“ analizuoja išmatuotus dydžius konkrečiam laikotarpiui – valandiniais, dienos ir mėnesio vertinimais. Tai atskleidžia reguliarius oro kokybės pokyčius, kuriuos sukelia kasdienė veikla, ir leidžia laikytis sveikesnės kasdienybės.

  Visiškai nepriklausomas – net ir be Ventos prietaisų

  Ką daryti, jei dar neturite „Venta“ oro drėkintuvo, oro valytuvo ar oro ploviklio, bet vis tiek norite stebėti oro kokybę? Šiuo atveju Venta AirSense vis dar yra tinkamas sprendimas, nes jis veikia nepriklausomai nuo mūsų prietaisų.
  Įrenginys per programėlę „Venta Home“ pateikia informaciją – pavyzdžiui, ar vaikų kambario ar svetainės oro kokybė yra priimtina ir kada reikėtų šias patalpas vėdinti. Tai taip pat padeda nuspręsti, ar oro drėkintuvas, oro valytuvas ar oro ploviklis būtų verta investicija.

  Išmanusis išmaniųjų namų įrenginys – bendrauja su jūsų „Venta“ prietaisais

  Venta AirSense yra daugiau nei tik patalpų klimato ir oro kokybės matavimo prietaisas. Jis siunčia išmatuotas vertes į jūsų „Venta AirConnect“ suderinamus prietaisus. Priklausomai nuo jūsų prietaiso modelio, jis automatiškai reaguoja į šias vertes ir prireikus taiso.
  Pavyzdžiui, svetainėje Venta AirSense Eco aptiko sausą orą ir perduoda tai oro drėkintuvui, kuris greitai persijungia į aukštesnį valymo lygį.

  Taigi „Venta AirSense“ ne tik leidžia stebėti oro kokybę patalpose – jūsų įrenginiai, kuriuose veikia „Wi-Fi“, gali automatiškai naudoti duomenis, kad padėtų palaikyti optimalią patalpų aplinką.
  „AirSense“, „Venta Home“ programa, taip pat jūsų oro drėkintuvai, oro valytuvai, oro plovikliai ir hibridiniai įrenginiai visada veikia kartu – kaip „AirConnect“ dalis.

  „AirSense“ produktai AS100 ir AS150 skirti naudoti tik gyvenamosiose, biuro ir poilsio patalpose.

  „AirSense“ produktai NETURI būti naudojami šiomis sąlygomis:

  • patalpose ar vietose, kur yra sprogimo pavojus
  • patalpose, kuriose tvyro agresyvi atmosfera
  • patalpose, kuriose yra didelė tirpiklių koncentracija
  • patalpose, kuriose ore yra daug dulkių
  • šalia baseinų ar kitų drėgnų vietų
  • lauke

 • Alternatyvios prekės

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija