Prekių katalogas

Šildymo plėvelė Caleo Premium CNT 130W/ 80cm

 • Šildymo plėvelė Caleo Premium CNT 130W/ 80cm

  Kaina 2060  su PVM
  2160  Sutaupykite
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė tinka grindiniam, sieniniam ir lubiniam šildymui.

  Galia: 130 W/m²

  Esant didesniam, nei 5kv.m. užsakymo kiekiui, visada taikomos papildomos nuolaidos!!!
   

  Prekės ženklas
  CALEO
  Garantija
  10 metų
  Gamintojas
 • Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė tinka grindiniam, sieniniam ir lubiniam šildymui. Grindiniam šildymui naudojamos plėvelės 80W/m² ir 130W/m² galingumo, o 160W/m² galingumo galima naudoti tik sieniniam ir lubiniam šildymui.
   

  Nurodyta kaina yra už bėginį metrą.

  Dabar naujoji CALEO PREMIUM CNT grindų šildymo plėvelė tapo dar stabilesnė ir patvaresnė. Padidėjo jos storis ir atsirado papildomų sluoksnių. Gauta žymiai didesnė elektrinė izoliacija. Šildantis paviršius taip pat išsiplėtė ženkliai, todėl sukuriama tolygesnė šiluma visame paviršiuje. Dėl didesnio šildančiojo paviršiaus ploto, atsirado galimybė sumažinti kaitinimo elemento temperatūrą, kas visiškai apsaugos Jūsų grindų dangą nuo perkaitimo, o šildymo plėvelės ilgaamžiškumas tampa praktiškai neberibotas.

  Padidintas šilumos išspinduliavimas

  Šildymo plėvelė sukuria šiluminį tolimųjų infraraudonųjų bangų spinduliavimą ir neigiamai jonizuoja orą. Spindulinė šiluma yra unikalus energijos perdavimo būdas, kuris natūraliai sušildo šaltesnius paviršius. Vietoj įprastinio oro šildymo, IR spinduliai sušildo objektų paviršius ir kambaryje esančius žmones.

  Naujos kartos plėvelinis šildytuvas. CALEO PREMIUM CNT šildymo plėvelės bendras storis 0,388 mm. Tai yra saugus ir efektyvus šildymo elementas, skirtas grindų, sienų ir lubų šildymui. Lengva sumontuoti tiesiai po įvairiomis grindų dangomis. Patvarus, patikimas ir nereikalaujantis priežiūros.

  Išskirtinės savybės:

  Vienodas šilumos paskirstymas
  Efektyvus ir nereikalaujantis priežiūros
  Nematomas
  Draugiškas aplinkai ir Jums

  CALEO PREMIUM CNT plėvelinis šildytuvas yra energiją taupantis šildytuvas, pagamintas panaudojant anglies nanovamzdelių (CNT - carbon nano tube) gamybos technologiją, užtikrinančią aukščiausią stabilumą, efektyvumą ir patikimumą, lyginant su įprastais šildytuvais. Nano dydžio anglies lakštukai, susidedantys tik iš anglies atomų, yra susukti į vamzdelių formas, sudarančias milžiniškas anglies molekules. Jų elektros laidumas yra 1000 kartų mažesnis nei vario, o šilumos laidumas - daugiau kaip du kartus didesnis už deimanto, be to, išgaunamas itin didelis atsparumas karščiui.


  TECHNINIAI DUOMENYS:

  • Šildymo galia: 130W/m²
  • Plotis: 80 cm
  • Ilgis: bet koks iki 8 A apkrovos
  • Pajungimo laidas: su dviguba izoliacija
  • Siūloma darbo kontrolė : termostatas su dvigubais temperatūros jutikliais
  • Darbinė temperatūra: iki 32°C (130W/m2) ir iki 36°C (160W/m2)
  • Izoliacija: 4 x PET
  • Sertifikatai: Ce, TUV, ROHS

       MONTUOJAMAS  JUODĄJA  PUSE Į VIRŠŲ.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija