Prekių katalogas

Dyzeliniai oro šildytuvai WELTEM

 • Karšto oro pūstuvas yra ekonomiška ir taupi, kuru kūrenama infraraudonųjų spindulių krosnelė. Tai – itin veiksminga ir naujoviška šildymo įranga. Dyzelinį kurą vartojanti šildymo įranga degiklio darbui palaikyti suvartoja tik 40 W elektros energijos, o mažiausias modelis WHO-095 per valandą suvartoja ne daugiau nei 0,9 l dyzelinio kuro. Krosneles galima naudoti lauko ir vidaus sąlygomis, nereikia išvesti atskiro kamino. Skirtingai nuo įprasto karšto oro pūstuvo su ventiliatoriumi, infraraudonųjų spindulių skleidžiama šiluma vienodai pasiskirsto visomis kryptimis ir jaučiama maloniai net ir stovint šalia krosnelės. Krosnelė yra su tvirtais ratukais, todėl ją perkelti yra labai paprasta.

  Galima prijungti ir prie automobilio cigarečių uždegiklio lizdo. Būtinas ne mažiau nei 150 W inverteris. Todėl „Weltem“ krosnelę galima prijungti prie priekabų, priekabinių namelių arba traktorių cigarečių uždegiklio lizdo. Galima naudoti ir vietose, kur nėra priėjimo prie elektros tiekimo, prijungiant prie akumuliatoriaus arba generatoriaus ir tokiu būdu sukurti visiškai autonominę šildymo sistemą.

  Šildymo vamzdyje yra įtaisytas kokybiškas dvisluoksnis iš brangiųjų metalų pagamintas katalizatorius, kuris mikrodalelėmis užblokuoja kenksmingas dujas ir nemalonų kvapą. Šildymo įrenginys yra ekologiškas, nekenksmingas, bekvapis. Šilto oro pūstuvas „Weltem“ sunaudoja 99,9 proc. deginamo kuro, todėl degimo procesas yra švarus, tylus ir saugus.

  Naudojimo paskirtis: vasarnamiuose, atvirose terasose (restoranuose, namų terasose, vasaros virtuvėse), garažuose, biuruose, pardavimo salėse,kitose nešildomose patalpose.

  Weltem WHO-205

  Apšildomas iki 248 m2

  Kaina 2407  su PVM
  Dyzelinis oro šildytuvas-Weltem WHO-175

  Apšildomas plotas iki 182 m2

  Kaina 2570  su PVM
  Dyzelinis oro šildytuvas- Weltem WHO-155

  Apšildomas plotas iki 149 m2

  Kaina 2020  su PVM
  Dyzelinis oro šildytuvas Weltem WHO-135

  Apšildomas plotas iki  116 m2

  Kaina 2217  su PVM
  Dyzelinis oro šildytuvas Weltem WHO-115

  Apšildomas plotas iki 94 m2

  Kaina 1754  su PVM
  Dyzelinis oro šildytuvas Weltem WHO-095

  Apšildomas plotas iki 77m2

  Kaina 1864  su PVM
  Dyzelinis oro šildytuvas Weltem WHO-070 MINI

  Apšildomas plotas iki 60 m2

  Kaina 1703  su PVM